Vastsündinu mähkmekate ja sisu sobivad ideaalselt beebidele alates 15. elupäevast kuni umbes  6 või 7 kg saavutamiseni.    

Pakk sisaldab Superbottomsi vastsündinu suuruses veekindlat velkro krõpsudega Minki kangast katet ja üht sisu, mille üks külg on kaetud kuiva hoidva fliisiga. Seega ei tunne beebi märjatunnet isegi siis, kui mähe on tegelikult märg. Nii kate kui sisu on täielikult pestavad. Sisu kasutades pane lapse naha vastu alati pehmem pool.

Vastsündinutega on väga ökonoomne kasutada mähkmekatteid ja sisusid. Mustaks saades peab vahetama sisu, kui katet võib kasutada mitu korda järjest. Samuti võib osta juurde sisude lisakomplekte.

Suurema imavuse saavutmiseks võib trukiga sisu külge lisada veel väiksema lisaimu (nn Boosteri).
 

Enne pesu kinnita krõpsud.
Enne esimest kasutuskorda pese mähe vähemalt korra pesuvahendiga läbi. Selle vahele jätmine võib põhjustada lekkimist.
Enne krõpsude kinnitamist tee mähkme suurus parajaks eest trukipaneelil. Seal on 6 trukki, millest saab mähkme suurust muuta. Suurus peab olema selline, et mähe on korrektselt reie ümber. Liiga lai vahe reie ja mähkme vahel on lapsele ebamugav ning mähe võib kergemini lekkida.
Pane sisu mähkmekattesse ja kinnita trukkide abil. Kui kate on tehtud trukkide abil väiksemaks, siis murra sisu samuti parajaks. Sisu peab olema katte sees korralikult ning ei tohi jääda üle äärte.
 
 
Pesemine
Pese mähe läbi enne kasutamist vähemalt 1 kord. Pesemine on lihtne, mähkmeid saab pesta nagu tavalisi tekstiiliesemeid, käsitsi või masinaga 40 kraadiga.
Võib kasutada tavalist pesupulbrit, mis ei sisalda kanga pehmendusaineid ega lõhnaaineid. Need lisaainete jäägid võivad jääda mähkmetesse ning ärritada lapse nahka.
Ära kasuta pesemisel ka pesukapsleid ega vedalat pesuvahendit. Mähkmeid võib kuivatada nii kuivatis kui ka tavaliselt õhu käes.

Läbi müüdud