Superbottoms PLUS UNO AIO mähe Poopy face

Superbottoms PLUS UNO AIO mähe

Kõik ühes mähe (All In One diaper ), mis on sobilik 5-17kg kaaluvatele beebidele ja imikutele (umbes 3 kuust kuni 3 aastani) nii päeval kasutamiseks kui ka öömähkmeks. Päeval soovitatakse kasutada üht ning öösel kahte sisu.

Mähkmetootja on nimetanud Superbottoms Plus Uno mähkme küll AIO mähkmeks, kuid tegelikkuses saab seda kasutada ka mähkmekattena, taskumähkmena või ujumismähkmena (sel juhul eemalda lisad)

AIO mähe, mille välimine külg on veekindlast PUL kangast ning sisemine külg kuiva hoidvast fliisist. Mähkmega tuleb kaasa kaks sisu (nn tavasuuruses sisu ja väike sisu ehk booster). Mõlemad sisud on valmistatud 4 kihilisest orgaanilisest puuvillast. Suuremal sisul on üks külg kuiva hoidvast fliisist ja seetõttu ei tunne laps märjatunnet isegi siis, kui mähe on märg.

Mähkme struktuur

Veekindlal kattel on trukid. Mõlemal sisul on samuti trukid, esimene suurem sisu kinnitatakse 2 truki abil katte külge ning väiksem sisu 1 truki abil suurema sisu külge. Kaks sisu kestavad öösel kuni 10 tundi.

Soovi korral saab taskusse lisada lisaimu.

Pesemine

Enne esimest kasutuskorda pese mähe vähemalt korra läbi. Pesemine on lihtne, mähkmeid saab pesta nagu tavalisi tekstiilesemeid, käsitsi või masinaga 40 kraadiga.

Võib kasutada tavalist pesupulbrit, mis ei sisalda kanga pehmendusaineid, lõhnaaineid, ensüüme ega kloori. Lisaainete jäägid võivad jääda mähkmetesse ning ärritada lapse nahka. Ära kasuta pesemisel ka pesukapsleid ega vedalat pesuvahendit. Mähkmeid võib kuivatada nii kuivatis kui ka tavaliselt õhu käes.

Lisa ostukorvi17,90 €