Superbottoms mähkmekate Kommid

Superpehme mähkmekate ja orgaanilisest puuvillast sisu

Sisaldab:

  • superpehmet veekindlat Minki kangast muudetava suurusega mähkmekatet
  • üht GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast 8 kihilist mähkmesisu, mis on ühelt küljelt kaetud kuiva hoidva fliiskangaga

Suurus:

5-17 kg kaaluvatele beebidele ja väikelastele, tavaliselt vanuses 6 kuud kuni 3 aastat. Nii mähkmekate kui ka sisu kasvavad koos lapsega, sest trukkidest saab muuta nende suurust.

Superbottomsi mähkmekatted on ideaalsed soodsad päevaseks kasutamiseks mõeldud mähkmed. Mähkmekatte sees võib ära vahetada märja sisu ja sama katet saab kasutada mitu korda järjest kui see ei ole märgunud.

Mähkmekatte sees võib kasutada ka teiste tootjate musliine või sisusid, sest mähkmekattel on lisaks trukkidele ka sees servad, mis hoiavad sisu kinni.

 

Kasutamine:

  1. Enne esimest kasutuskorda pese mähe vähemalt korra läbi. Selle vahelejätmine võib põhjustada lekkimist.
  2. Enne küljetukkide kinnitamist tee mähkme suurus parajaks trukipaneelil. Seal on 12 trukki, millest saab mähkme suurust muuta. Suurus peab olema selline, et mähe on korrektselt reie ümber. Liiga lai vahe reie ja mähkme vahel on lapsele ebamugav ja mähe võib ka lekkida.
  3. Pane sisu mähkmekattesse ja kinnita trukkide abil. Kui kate on tehtud trukkide abil väiksemaks, siis murra sisu samuti parajaks. Sisu peab olema katte sees korralikult ning ääred ei tohi katte alt välja jääda.

 

Pesemine
Enne esimest kasutuskorda pese mähe vähemalt korra läbi. Pesemine on lihtne, mähkmeid saab pesta nagu tavalisi tekstiilesemeid, käsitsi või masinaga 40 kraadiga.
Võib kasutada tavalist pesupulbrit, mis ei sisalda kanga pehmendusaineid, lõhnaaineid, ensüüme ega kloori. Lisaainete jäägid võivad jääda mähkmetesse ning ärritada lapse nahka.
Ära kasuta pesemisel ka pesukapsleid ega vedalat pesuvahendit. Mähkmeid võib kuivatada nii kuivatis kui ka tavaliselt õhu käes.

Lisa ostukorvi14,90 €