Lisa ostukorvi10 €

Superbottoms - kuiva hoidva kangaga sisude komplekt (3tk)

Lisasisud - orgaanilisest puuvillast kuiva hoidva kangaga sisud  Superbottomsi mähkmekattele (3 tk)

Antud lisasisud sobivad eelkõige Superbottomsi mähkmekattele, kuid ilma trukkideta saab kasutada ka teistes katetes ja taskumähkmetes. Sisu laius keskelt (jalgade vahelt) on 11 cm ning pikkus 38 cm (ja 30 cm, kui on trukk kinni ) 

Pakk sisaldab kolme sisu. Iga sisu on kaetud kangaga, mis lapse naha vastas tundub ka märjalt kuiv. Sisud kinnitatakse kahe trukiga mähkmekatte külge ning samuti on  trukk mähkmesisu teises otsas, sest sealt saab teha sisu vajadusel väiksemaks. Sisu peaks vahetama kahe kuni nelja  tunni tagant sõltuvalt lapsest ja vedeliku kogusest.

Pesemine

Pese mähe läbi enne kasutamist vähemalt 1 kord. Pesemine on lihtne, mähkmeid saab pesta nagu tavalisi tekstiiliesemeid, käsitsi või masinaga 40-60 kraadiga.

Võib kasutada tavalist pesupulbrit, mis ei sisalda kanga pehmendusaineid ega lõhnaaineid. Need lisaainete jäägid võivad jääda mähkmetesse ning ärritada lapse nahka.  Ära kasuta pesemisel ka pesukapsleid ega vedalat pesuvahendit. Mähkmeid võib kuivatada kuivatis, õhu käes või päikese käes.

Soodushind! Tavahind 16.90 EUR