Kommenteeri

Pupu - kes me oleme?

See väike mähkmepood, miks ja mis

Pupu ehk mu pisike puhas putukas :)

Olen Iren, ema ühele neiule ning kahele väiksele poisile. Tee riidest mähkmete juurde sai alguse umbes kolm aastat tagasi, kuid tõeline riidest mähkmete kirg tekkis koos pesamuna sünniga 2018 aasta suvel. Alustasin tutvumisega tasapisi, ostsin paar riidest mähkut ja siis juba 10 ja siis veel paar ja paar ning mu kogu kasvas. Samas see kõik oli ja on praeguseni väga praktiline ja ilus hobi, mida tahan ka teistele tutvustada.

Meie mähkmebrändid 

Kuidagi märkamatult uusi asju vaadates jõudsin ka India ökobrändi Superbottoms juurde, kes praeguseks on mu vaieldamatu lemmik. Nende jaoks on mähkmemaailm midagi enamat, see on pühendunud emmede tiim, kes püüavad pakkuda iga päevaga muudkui uusi võimalusi. Selle brändi taga tead, et iga mähe on valmistatud uhkusega, et pakkuda parimat kvaliteeti nii beebidele kui emmedele ja säilivat keskkonda tulevastele lastele.

Teine peamine mähkmebränd on mugav ja soodne Naughty Baby, see on Hiina tootja, kuid kogu kasutatav materjal vastab terviseohutuse nõuetele. Need on väga kergesti kasutatavad mähkmed, mida pole kunagi liiga palju.

Riidest mähkmed õnnelikule beebile

Riidest mähkmeid saab osta mitmest poest, paljudest e-poodidest, kuid neid pole kunagi liiga palju. Sest riidest mähkmete maailm on ilus, naiselik, praktiline, loodussõbralik ning mis peamine, nahasõbralik.


Kutsun Sind kaasa sellele mõnusale retkele mähkmemaailma. Ja siit  leiad ka muid lastetarbeid. Kui on midagi, mis Sind huvitab, anna teada, otsin ja toon kohale.

Kui Sa pole kindel oma vajadustes ning pakutud lahendustes, siis helista või kirjuta. Olen koos “mähkmeemmedega” Su jaoks olemas ning hoiame maailma üks riidest mähe korraga, sest ka see on juba suur samm. 

  Lisa kommentaar

Email again: